Nieuws

Algemeen nieuws: Teamindeling Najaarscompetitie 2017 Senioren
   (22-08-2017)

0780 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 17+
Lisette van Dijk
Maria van leeuwen
Kim de Groot
Jan Willem van Leeuwen
Henk Kok
0779 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 17+
H.J. VAN BEMMEL
J.R. STEEN
P. DE BOER
V. Barten
J.C. VAN BEMMEL
1043 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+
Els Terpstra
Ilona Groeneveld
Jolanda van Delft
Piet Mast
Wim Griffioen
Jacco Groeneveld
1039 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+
Angelique Schepers
Katja van Roosmalen
Ellen van Baarlen
Esther Kreuk
Ron van Gent
Jan Renes
Nicolaas Verloop
1030 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+
Anja Moers
Bas Burgers
Michiel Ruis
John Naborn
Nancy Mulder
Bianca Schwarze
Saskia Quak
3645 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 17+
Annette van der Vis
Mariska Crans
Angelique van Vught-Bosmans
Marike van den Heuvel
Evelyne Rood-Oostinga
Femke Blom-Logman
3643 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 17+
K. Post (captain)
B. Deenekamp
L. Kuiper
F. van Angeren
M. Tas
3885 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 35+
Linda Gentner
Sandra van Enk
Daphne Lodewijk
Saskia Emo
Wilma van Zuilen
Elise van Andel
Saskia Quak
3886 Vrijdag Avond 3e klasse Dames dubbel 35+
Sonja van Rooijen 
Betty Kandelaar
Martine Smienk
Monique Jacobs
Bep Gerritsen
3573 Vrijdag Avond 2e klasse Dames dubbel 17+
Carina Bouwmeester
Karen Bermon
Minke van Ingen
Gealine Immel
Anneleen lapikas
Liset Woudenberg - Stoffelsen
2104 Vrijdag Avond 3e klasse Heren dubbel 17+
Marcel Sterkenburg
Remco Vos
Edwin van Besouw
Steven Hanekroot
Arno vergeer
2528 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames 17+
Anne-Fleur Blom
Anja Broekhuizen
Sarena Osnabrugge
Charlotte Bosland
2555 Zaterdag Hele dag 4e klasse Dames 17+
Charlene Wolters
Lizanne Derks
Lisette Brekelmans
Chantal Vergeer
2825 Zaterdag Hele dag 4e klasse Dames dubbel 17+
Wilma Looman
Birgitte Ackermans
Thea van Noort
Corrie Seldenrijk
Marrie Seldenrijk
Lia Köhler
Jacqueline Looman
2771 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames dubbel 17+
Marleen van Gelder
Esther van Aken
Lucienne Gooren
Yvonne Spies
Anneke vd Heijden
Ingrid Koopman
Jeanneke de Ligt
0058 Zaterdag Hele dag 2e klasse Gemengd 17+
Ingmar Kat
John Pauls
Carina de Bruin
Anne Bos
Patrick de Kruijf
1263 Zaterdag Hele dag 4e klasse Heren 17+
Ischa Vrolijk
Niels van 't Wout
Patrick van Donk
Max Blom
Han de Groot
Lars van Haaren
1448 Zaterdag Hele dag 2e klasse Heren dubbel 17+
Martijn Marelis
Louis Grasso
Fred Schalkwijk
Peter de Kruijf
Eiko Schuurman
Jan van Amerongen
Peter Kleijer
Wouter Battem
1489 Zaterdag Hele dag 3e klasse Heren dubbel 17+
Kees Benschop
Erik Zwakman
Marc van Enk
Bas van Zwieten
Arjen van Santen
Bob Tielen
Dick Moraal
Arne Deenekamp
1510 Zaterdag Hele dag 4e klasse Heren dubbel 17+
Alexander Gort
Jan van Noort
Wim Looman
Pieter Gort
Wiebe Oltmans
1421 Zaterdag Hele dag 1e klasse Heren dubbel 17+
Marvin Lambert
Vincent Ranke
Arno Plomp
Maarten van Borselen
Niels van Immel
1487 Zaterdag Hele dag 3e klasse Heren dubbel 17+
Walter van Bijsterveld
Michiel Ranke
Marco van den Hoogen
Marc Wiegeraadt
Ruud Bos
2919 Zondag Hele dag 2e klasse Dames
Zascha van Enk
Tessa de Groot
Fleur Overvest
Milou Schalkwijk
Eva Sluizeman
Bo Vergeer


Nieuws
Datum Titel
11-09-2017 Foto's Triaq 50 lustrum weekend
Lees meer...
22-08-2017 Teamindeling Najaarscompetitie 2017 Senioren
Lees meer...
22-08-2017 Teamindeling Najaarscompetitie 2017 Jeugd
Lees meer...
Onze Sponsors
Evenementenkalender
« Oktober 2017 »
M D W D V Z Z
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Inloggen

Ogenblik a.u.b. ...