Zondag 27 mei
T.V. Cromwijck 2
2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zo
2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zo
H.L.T.C. 't Melkhuisje 1
L.T.C. Vleuten de Meern 2
1e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zo
1e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zo
T.C. Domstad 1
2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zo
tc Atalanta 1
1e klasse Dames Zondag Team 1
Hillegomse T.C. 2
U.L.T.V. Rhijnauwen 3
2e klasse Dames Zondag Team 2
Zaterdag 26 mei
Hoofdklasse Dames 17+ Zaterdag
H.L.T.C. Gooiland 1
T.C. Domstad 7
2e klasse Dames 17+ Zaterdag
2e klasse Dames 17+ Zaterdag
Tulip Tennisvereniging Hilversum 2
3e klasse Dames 17+ Zaterdag
T.V. Soest-Zuid 3
H.L.T.C. Gooiland 2
3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
S.V. P.V.D.V. 5
H.L.T.C. Gooiland 2
2e klasse Heren 17+ Zaterdag Team 1
2e klasse Heren 17+ Zaterdag Team 2
Zuilense T.C. 1
S.V. P.V.D.V. 3
3e klasse Heren 17+ Zaterdag Team 3
U.L.T.V. Rhijnauwen 6
3e klasse Heren 17+ Zaterdag Team 4
T.V. Cromwijck 7
5e klasse Heren 17+ Zaterdag Team 5
3e klasse Gemengd 35+ Zaterdag
T.V. Griffensteyn 1
1e klasse Heren 35+ Zaterdag Team 1
U.S.V. Hercules, afd tennis 1
1e klasse Heren 35+ Zaterdag Team 2
T.V. Ter Weijde 1
T.V. Linschoten 2
3e klasse Heren 35+ Zaterdag Team 3
Vrijdag 25 mei
3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag
T.C. Bilthoven 6
T.C. Domstad 7
4e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag
Tautenburg 4
4e klasse Gem. dubbel 17+ Vrijdag
4e klasse Gem. dubbel 17+ Vrijdag
TC de Uithof 1
4e klasse Gem. dubbel 17+ Vrijdag
T.V. Cromwijck 2
T.C. Woerden 3
4e klasse Gem. dubbel 17+ Vrijdag
T.C. Domstad 3
4e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag
T.V. Montfoort 1
4e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag
4e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag
T.V. Luck Raeck 4
Oudenrijn Tennisclub 1
3e klasse Gem. dubbel 35+ Vrijdag
4e klasse Gem. dubbel 35+ Vrijdag
L.T.V. Breukelen 4
T.V. Mijdrecht 3
4e klasse Gem. dubbel 35+ Vrijdag
4e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag
L.T.C. Maarsen-Broeck 2
Donderdag 24 mei
3e klasse Dames dubbel 17+ Donderda
L.T.C. Vleuten de Meern 4
Vrijdag 18 mei
T.V. Luck Raeck 1
3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag
4e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag
S.V. Kampong Tennis 2
4e klasse Gem. dubbel 17+ Vrijdag
H.L.T.C. Hoogerheide 1
T.V. Bosch en Duin 1
4e klasse Gem. dubbel 17+ Vrijdag
T.C. Domstad 3
4e klasse Gem. dubbel 17+ Vrijdag
4e klasse Gem. dubbel 17+ Vrijdag
T.V. Linschoten 3
4e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag
U.V.V.-Tennis 2
4e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag
T.V. Rijnhuyse 3
T.V. Waalrackets 3
4e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag
3e klasse Gem. dubbel 35+ Vrijdag
T.V. Wilnis 1
T.V. Benschop 2
4e klasse Gem. dubbel 35+ Vrijdag
4e klasse Gem. dubbel 35+ Vrijdag
L.T.V. Breukelen 3
L.T.C. Vechtlust 1
4e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag
Donderdag 17 mei
T.C. Woerden 1
3e klasse Dames dubbel 17+ Donderda
Zondag 13 mei
2e klasse Jongens 10 t/m 14 jaar Zo
L.T.C. Loenen 1
L.T.C. Vleuten de Meern 2
2e klasse Meisjes 10 t/m 14 jaar Zo
1e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zo
U.S.V. Hercules, afd tennis 1
S.V. Kampong Tennis 1
1e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zo
IJ.T.C. Groenvliet 1
2e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar Zo
4e klasse Heren 35+ Zondag - Team 1
U.L.T.V. Rhijnauwen 1
T.C. Ouderkerk aan de Amstel 1
1e klasse Dames Zondag Team 1
2e klasse Dames Zondag Team 2
L.T.C. Vechtlust 1
Zaterdag 12 mei
L.T.C. Soestdijk 2
Hoofdklasse Dames 17+ Zaterdag
2e klasse Dames 17+ Zaterdag
B.L.T.C. Blaricum 1
L.T.V. Meijenhagen 3
2e klasse Dames 17+ Zaterdag
TV Zwaluwen Utrecht 1911 2
3e klasse Dames 17+ Zaterdag
3e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
L.T.C. Vechtlust 3
Het Hofland 1
4e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
T.V. Naarden 2
2e klasse Heren 17+ Zaterdag Team 2
3e klasse Heren 17+ Zaterdag Team 3
L.T.V. Breukelen 1
3e klasse Heren 17+ Zaterdag Team 4
T.C. 't Laer 2
5e klasse Heren 17+ Zaterdag Team 5
L.T. Kockengen 2
T.V. FAK 1
3e klasse Gemengd 35+ Zaterdag
T.C. Bilthoven 2
1e klasse Heren 35+ Zaterdag Team 1
Tulip Tennisvereniging Hilversum 3
1e klasse Heren 35+ Zaterdag Team 2
3e klasse Heren 35+ Zaterdag Team 3
T.V. Oudegein 2
Vrijdag 11 mei
3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag
T.V. Nederhorst 1
C.O.V. Desto, afd. tennis 2
4e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag
4e klasse Gem. dubbel 17+ Vrijdag
S.V. P.V.D.V. 4
S.V. P.V.D.V. 2
4e klasse Gem. dubbel 17+ Vrijdag
4e klasse Gem. dubbel 17+ Vrijdag
C.O.V. Desto, afd. tennis 2
T.V. At Risk 6
4e klasse Gem. dubbel 17+ Vrijdag
IJ.T.C. Groenvliet 1
4e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag
T.V. Waalrackets 1
4e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag
4e klasse Dames dubbel 35+ Vrijdag
L.T.C. Vechtlust 1
T.V. Mijdrecht 2
3e klasse Gem. dubbel 35+ Vrijdag
4e klasse Gem. dubbel 35+ Vrijdag
T.V. De Heksenmeppers 1
T.V. Linschoten 1
4e klasse Gem. dubbel 35+ Vrijdag
4e klasse Heren dubbel 35+ Vrijdag
T.V. Mijdrecht 1